Tájékoztató a koronavírusról

Tisztelt Horgásztársak!

Az új típusú koronavírus okozta járványhelyzet, mint veszélyhelyzet okán a horgász- és horgászsport rendezvényekkel, valamint a horgász okmányok biztosításával kapcsolatban elrendelt eljárásrendről  kötelező érvényű  tájékoztató került a MOHOSZ OHSZK részéről kiadásra, amely a jogszabályok változásával folyamatosan frissítésre kerül.

Szintén kiadásra került a horgászat lehetőségeit összefoglaló hirdetmény. 

 A tájékoztató, valamint a  korábbi – kijárási korlátozással, veszélyhelyzettel kapcsolatos – hirdetmények, tájékoztatók a MOHOSZ weboldalán, a https://nyito.mohosz.hu/  valamint a horgászok személyes profiljában a „Dokumentumok” menüpontban megtalálhatók,  bármikor megtekinthetők.

Hozzászólások

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük